parfumevi instagram
Instagram sayfamızı takip edin,
indirim kuponu kazanın!

Alışverişinizi #parfümevi etiketiyle paylaşın,
daha çok kazanın!

https://www.instagram.com/parfumevi.com.tr/
Açık Parfüm

Açık Parfüm

Açık parfüm denilince, insanların en akılda kalan özelliklerinden biridir kokusu. Herkes güzel kokmak ve kokusuyla iz bırakmak ister. Sevdiğimiz insanların kokularını hiçbir zaman unutmayız ve benzer kokularda hemen aklımıza gelir ve bizi geçmişe götürür. Üstelik güzel kokma arzusu ile yüzyıllarca önceden beri çiçeklerden, bitkilerden parfümler yapılmış ve insanoğlu o zamanlardan beri parfümlere çok ilgi göstermiştir. Tüm bu sebeplerden dolayı tüm dünyada parfüm üreticiliği çok büyük bir sektör haline gelmiş ve binlerce çeşit değişik çeşit parfüm üretilmiştir. Açık parfüm markaları bu noktada dikkatimizi çekmeye başlıyor.
 
Ancak parfüm üretimi tahmin edildiğinden çok büyük paralar harcanarak yapılır. Hammaddeye ulaşıp, parfümün şişelenmesine kadar çok fazla işlem görür ve haklı olarak üreticiler bunu fiyatlara yansıtır. Zaten bu markaların şişeleri bile adeta bir sanat eseridir ve sadece şişe maliyetleri bile çok yüksek rakamlardır. Durum böyle olunca ülkemizde uygulanan yüksek vergi oranları sebebiyle de kaliteli bir şişe parfüm almak için minimum yüz lira harcamak zorunda kalırız.
 
Ülkemizin ekonomik durumu göz önünde bulundurulduğunda bu çok küçük bir kesimin orijinal parfüm kullanabileceği anlamına gelir. Ancak güzel kokmak sadece zengin kesinin değil tüm insanların hakkıdır. Bu noktada yerli üreticiler harekete geçmiş, açık parfüm üretimine girişmiş ve ülkemizde son yıllarda açık parfüm satışı giderek yaygınlaşmıştır. Açık parfüm markaları içerisinde insan sağlığını tehdit edecek hiç bir zararlı kimyasal olmadan üretilir ve kontrolü Sağlık Bakanlığı denetimindedir. Dolayısıyla insanlar güvenle açık parfüm satın alabilirler. Yani artık güzel kokmak için yüzlerce lira harcamaya gerek yok. Açık parfüm sayesinde kokumuzla iz bırakmak, akılda kalmak ve çekici olmak artık çok daha kolay ve masrafsız. Açık parfüm markaları olarak kaliteli bir kaç isim sıralamak istersek; 
 
hibiscus açık parfüm
pentas açık parfüm
croton açık parfüm
gardenia açık parfüm
lantana açık parfüm
allamanda açık parfüm
jasmine açık parfüm
açık parfüm domra
 
akla ilk gelenlerden olmakta.
 
En iyi kokulara ve en büyük markalara dahi artık açık parfüm sayesinde çok daha ekonomik olarak ulaşabilir ve hiç kimsenin ayırt edemeyeceği şekilde kullanabilirsiniz. Ekonomik olarak da kalitenizden ödün vermeden dışarıya çıkabilir iş yerinizde ne kullandığınızı sorduklarında rahatça kokunun sahip olduğu orijinal markayı çekinmeden verebilirsiniz. Açık parfüm bugün bir çok insanın tercih ettiği ve adı bile duyulmamış ama pahalı olan orijinal kutusundaki modellerin üst seviye kalitesini kıyaslanamayacak kadar ucuza verebilmektedir. Sizler için en iyi marka ve en kaliteli parfümlerin yanında açık olarak da hizmet verip tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz. Birden fazla alıp kargodan tasarruf edebilir ve ucuz oldukları için açık parfümlerden bir çok alıp uzun süre parfüm ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Açık parfüm

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.