Hakkımızda
Lütfen Dikkat: Orijinal parfümlerin satışı sadece bayilere ve de toptan olarak yapılmaktadır.
Parfüm, parfumevi.com.tr'den alınır! Sorunsuz alışveriş
Türkiye'nin en büyük online açık parfüm mağazası Parfümevi, dünyaca ünlü parfüm markalarının açık versiyonlarını kullanıcılarına sunar. parfumevi.com.tr'deki parfüm çeşitlerini görebilmek için üye olmak gerekli değildir. Yüzlerce marka, binlerce farklı ürün ile Türkiye'nin en büyük online parfüm mağazası parfümevi.com.tr, Türkiye'de ilk defa uygulanan 7 gün iade, ücretsiz kargo ve iade, müşteri hizmetleri, 24 saatte kargo gönderimi, ortalama 48 saatte ürün teslimi gibi hizmetleriyle yeni bir alışveriş deneyimi yaşatır.
parfumevi.com.tr'den parfüm alanlar günlerce kargo beklemez. Ürünler (hafta sonları hariç) 24 saat içinde kargoya verilir. Beğendiğiniz parfümü ortalama 48 saat içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Lütfen dikkat: siparişlerinizi aynı gün kargoya verebilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ancak özel günler ve pazartesi günleri gibi çok yoğun sipariş dönemlerinde bu süre 2. bazen de 3. güne sarkabiliyor.
7/24 Açık Mağaza
parfumevi.com.tr /24 açık sadece parfüm içeren alışveriş sitenizdir. parfumevi.com.tr'ye info@parfumevi.com.tr adresinden 7/24 ya da Whatsapp : 02125499174 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.
Başka Yerde Yok!
parfumevi.com.tr'de yüzlerce markanın en son ürünlerini hatta mağazada bulunmayan üretimi durmuş ya da tükenmiş seçeneklerini bulabilirsiniz.
IFRA (International Fragrance Association) standartlarına uygun kaliteli hammaddelerin ideal birleşimi...
GMP (Good Manufacturing Practice) kurallarına uygun T.C. Sağlık Bakanlığı izinli hijyenik üretim...
Kısaca kendimize güveniyoruz... ürünümüze de...

KALİTE BELGELERİMİZ
ŞELALE KİMYA ISO 10002-1.png (1.89 MB)

ŞELALE KİMYA GMP-1.png (1.86 MB)

ŞELALE KİMYA 9001-1.png (1.85 MB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.