x
Hakkımızda

Lütfen Dikkat: Orijinal parfümlerin satışı sadece bayilere ve de toptan olarak yapılmaktadır.

Parfüm, parfumevi.com.tr'den alınır! Sorunsuz alışveriş

Türkiye'nin en büyük online açık parfüm mağazası Parfümevi, dünyaca ünlü parfüm markalarının açık versiyonlarını kullanıcılarına sunar. parfumevi.com.tr'deki parfüm çeşitlerini görebilmek için üye olmak gerekli değildir. Yüzlerce marka, binlerce farklı ürün ile Türkiye'nin en büyük online parfüm mağazası parfümevi.com.tr, Türkiye'de ilk defa uygulanan 7 gün iade, ücretsiz kargo ve iade, müşteri hizmetleri, 24 saatte kargo gönderimi, ortalama 48 saatte ürün teslimi gibi hizmetleriyle yeni bir alışveriş deneyimi yaşatır.

Ücretsiz Kargo

parfumevi.com.tr'den alışveriş yapanlar 150TL ve üzeri açık parfüm alışlarında kargo ücreti ödemez!

72 Saatte Teslim

parfumevi.com.tr'den parfüm alanlar günlerce kargo beklemez. Ürünler (hafta sonları hariç) 24 saat içinde kargoya verilir. Beğendiğiniz parfümü ortalama 48 saat içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Lütfen dikkat: siparişlerinizi aynı gün kargoya verebilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ancak özel günler ve pazartesi günleri gibi çok yoğun sipariş dönemlerinde bu süre 2. bazen de 3. güne sarkabiliyor. 

7/24 Açık Mağaza

parfumevi.com.tr /24 açık sadece parfüm içeren alışveriş sitenizdir. parfumevi.com.tr'ye info@parfumevi.com.tr adresinden 7/24 ya da Whatsapp : 0552 635 60 35 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Başka Yerde Yok!

parfumevi.com.tr'de yüzlerce markanın en son ürünlerini hatta mağazada bulunmayan üretimi durmuş ya da tükenmiş seçeneklerini bulabilirsiniz.


IFRA (International Fragrance Association)
standartlarına uygun kaliteli hammaddelerin ideal birleşimi..


GMP (Good Manufacturing Practice) kurallarına uygun T.C. Sağlık Bakanlığı izinli hijyenik üretim...

Zengin çeşit...

Kısaca kendimize güveniyoruz.. ürünümüze de..

Kalite Belgelerimiz;
açık parfüm

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.