Amouage

Portrayal Woman

4395505
3.764,00 TL + KDV
Adet:

Paylaş:
Ürün
Notaları
Üst Nota : Orta Nota : Alt Nota :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Ürün Özellikleri
  Cinsiyet
  :
  Kadın
  Olfactif Grup
  :
  Oryantal Çiçeksi
  Çıkış Yılı
  :
  2019
  :
  Gece,Gündüz
  Mevsim
  :
  İlkbahar,Sonbahar,Kış,Yaz
  Yaş Grubu
  :
  25 yaş üstü
  Ana Nota
  :
  Yasemin
  Üst Notalar
  :
  Yasemin
  Orta Notalar
  :
  Tütün,Vanilya
  Alt Notalar
  :
  Elemi
  Kalıcılık
  :
  Kalıcı
  Yayılım
  :
  Güçlü
  Amouage - Portrayal Woman KADIN Parfümü | Parfumevi.com.tr

  Yaratıcı Yönetmen Christopher Chong tarafından Amouage anlatısının ikinci döngüsünün beşinci bölümü olan Portrayal, bir kişinin kendisine yönelmesinin bir tezahürüdür. Eşsiz özgünlüğünün bir yansıması, toplumun insanların etrafında kurduğu yalnızlık kafeslerinden kurtulmakla ilgilidir, çünkü gerçekleri genellikle şaşırtıcı derecede alışılmadık görülür.

  Portrayal, bir sanatçının farklı zaman ve yerlerden parçaları yeniden bağlama yeteneğini temsil eder. Toplum kısır olduğunda, kendilerini taşıyabilir ve Londra’nın Kükreyen 1920’leri ve New York’un 1980'lerin kanal açmalarıyla karşılaştırılabilecek isyan özgürlüğüne dalabilirler. Parlak Gençlerin gösterişli, göz alıcı ve genellikle hoşnutsuz arkadaşlığıyla sanatçılar kendilerini kaybederler. Boşluğu doldurmak için umutsuzca bir şey arayan, sonsuza kadar süresiz bir şeyi yeniden yaratmak için sanat, kültür ve kendileri ile sinerjiler. Chong, “Toplumlarının normlarına meydan okumaya cesaret eden bir kişi olan Portrayal cesur biri” diyor. “Dramatik toplumsal değişim zamanlarından ve zamanlarında kitle kültürünün sınırlarını aşan insanlardan ilham alıyor. Bu, yeni bir çağın doğumunun ve onunla birlikte gelen özgürlüklerin bir yansımasıdır. ”

  Portrayal Woman'ın kalbinde, Vanilya tozu olan bir Tütün olan Craven füzyonu tarafından yaratılmış dumanlı ama tatlı bir karışım var. Üstünde Yasemin ve üssünde Elemis ile bir araya gelen 1920'lerin kurtuluşunu yeniden yaratır. Çiçek kokusu, meydan okumaya cesaret eden dengeli ve şakacı rafine edilmiş kadın içindir. Tuberose'un duygusallığının bir alt tonuyla, birlikte baştan çıkarıcı bir sillage boğucu bir iz yayar. Amouage’in imzalı cam kristal şişeleri, Portrayal için mavi bir Swarovski kristali ile süslenmiş yanardöner bir inci kaplamayla tanıtıldı. Kutular zarif bir art deco esintili jakarlı hassas tozlu mavidir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.