x
Maison Francis Kurkdjian

Aqua Vitae Forte

4340313
3.629,64 TL + KDV
Adet:

Paylaş:
Ürün
Notaları
Üst Nota : Orta Nota : Alt Nota :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Kampanya
 • Ürün Özellikleri
  Cinsiyet
  :
  Erkek,Kadın
  Olfactif Grup
  :
  Odunsu Baharatlı
  Çıkış Yılı
  :
  2015
  :
  Gündüz
  Mevsim
  :
  İlkbahar,Sonbahar,Yaz
  Yaş Grubu
  :
  25 yaş üstü
  Ana Nota
  :
  Limon
  Üst Notalar
  :
  Bergamot,Kakule,Limon,Mandalina,Pembe Biber,Tarçın
  Orta Notalar
  :
  Portakal Çiçeği,Ylang-Ylang
  Alt Notalar
  :
  Sandal Ağacı,Vetiver
  Kalıcılık
  :
  Kalıcı
  Yayılım
  :
  Orta

  Maison Francis Kurkdjian - Aqua Vitae Forte UNISEKS Parfümü | Parfumevi.com.tr

  Maison Francis Kurkdjian'dan Aqua Vitae Forte, kadınlar ve erkekler için Woody Baharatlı bir koku. Aqua Vitae Forte 2015 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Francis Kurkdjian'dır. Üst notalarda Limon, Guatemala Kakule, Sicilya Mandalina, Seylan Tarçın, Bergamot ve Pembe Biber; orta notalar Madagaskar Ylang-Ylang ve Tunus Portakal Çiçeği; temel notalar Sandal Ağacı ve Haiti Vetiver'dir.

  Francis Kurkdjian, su ve güneşin bir tür buluşması olarak Aqua Vitae'nin yeni, daha güçlü bir versiyonunu yaratıyor ve piyasaya sürüyor. Koku AQUA VITAE FORTE olarak adlandırıldı ve 2013'teki ilk unisex versiyonun aksine, yeni versiyon daha zengin, daha dolgun çiçek ve narenciye notaları içerecek ve sıcak baharatlarla zenginleştirilmiş parlak ve güneş kompozisyonu yaratacak.

  Parfümün üst notaları, ana rolü Sicilya mandalinası ve Calabria bergamotunun ve Seylan tarçını, Guatemala kakulesi ve Sichuan pembe biberinin baharatlı üçlüsü ile süslenmiş limonun olduğu parlak narenciye notalarına dayanmaktadır. Kalbinde Tunus portakal çiçeği özü ve Madagaskar ylang-ylang bulunurken, taban Mysore sandal ağacı ve Haiti güvesi odunsu notalarından yapılmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.