x
Cartier

Oud & Musc

4255474
2.644,00 TL + KDV
Adet:

Paylaş:
Ürün
Notaları
Üst Nota : Orta Nota : Alt Nota :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Kampanya
 • Ürün Özellikleri
  Cinsiyet
  :
  Erkek,Kadın
  Olfactif Grup
  :
  Amber
  Çıkış Yılı
  :
  2014
  :
  Gece,Gündüz
  Mevsim
  :
  İlkbahar,Sonbahar,Kış
  Yaş Grubu
  :
  25 yaş üstü
  Ana Nota
  :
  Musk,Oud
  Kalıcılık
  :
  Kalıcı
  Yayılım
  :
  Güçlü

  Cartier - Oud & Musc Uniseks parfümü | parfumevi.com.tr

  Cartier'den Oud & Musc, kadınlar ve erkekler için bir Amber kokusu. Oud & Musc, 2014 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Mathilde Laurent'tir.

  2009 yılından bu yana zarif flacons Les Heures de Parfum'da lüks kokular sunan Cartier koleksiyonu, Orient'ten ilham alan üç yepyeni kokuyu tanıtıyor. Koleksiyon 100 yıllık varoluşun şerefine başlatıldı ve zamandan ve hayattaki önemli anlardan ilham alıyor. Önceki baskılar, Roma rakamlarıyla numaralandırılan ve kadınlara ve erkeklere yönelik çağdaş, zarif ve klasik kompozisyonlar sunan uzun cam flakonlar için karakteristikti. Koleksiyona ait üç yeni koku, rotayı Doğu'ya çeviriyor, çünkü insan malzemelerinden biri yoğun gül ve misk ile kombine edilmiş değerli ud.
  Yeni kokular, Les Heures de Parfum koleksiyonunun önceki baskıları ile aynı flakon formunda altın renkli flakonlar halinde geliyor. Yeni kokuların isimleri: Oud & Oud, Oud & Rose ve Oud & Musc, bizi uzak aromaların zenginliğine ve ihtişamına götürmek isteyen Cartier'in evinin parfümeri parfümcü Mathilde Laurent tarafından imzalandı. bu kokulara sahip ülkeler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.