Yves Rocher

Comme Une Evidence L'eau de Parfum Intense

4106850
385,00 TL + KDV
Adet:

Paylaş:
Ürün
Notaları
Üst Nota : Orta Nota : Alt Nota :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Ürün Özellikleri
  Cinsiyet
  :
  Kadın
  Olfactif Grup
  :
  Çiçeksi
  Çıkış Yılı
  :
  2013
  :
  Gece,Gündüz
  Mevsim
  :
  İlkbahar,Sonbahar,Kış,Yaz
  Yaş Grubu
  :
  25 yaş altı,25 yaş üstü
  Ana Nota
  :
  Gül
  Kalıcılık
  :
  Normal
  Yayılım
  :
  Orta

  Yves Rocher - Comme Une Evidence L'eau de Parfum Intense BAYAN Parfümü | Parfumevi.com.tr

  Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense by Yves Rocher, kadınlar için çiçeksi bir parfümdür. Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense 2013 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Annick Menardo'dur.

  Yves Rocher Comme une Évidence L'Eau de Parfum Intense, 2003 yılının orijinal Comme une Kanıtının daha yoğun bir yorumu olarak Temmuz 2013'te tanıtıldı. Formülünün sırrı, Şam gülü ve jasmine grandiflorum çiçeği mutlak esansiyel yağlarının karışımında gizlidir. güneş aromaları ile.
  Şam gülünün uçucu yağı olağanüstü bir koku verir ve özel bir güzelliğe sahiptir. Türkiye'de Isparta bölgesinde yetişir. Şam gülü şafakta toplanır ve Hindistan'da yetişen mutlak yasemin grandiflorum ile kombine edilen bu kokuda meyveli bal kokusu sağlar. Meyveli-bal gülü ve beyaz yasemin, güneşin sıcak tonları ile aydınlatılır ve ısıtılır ve birlikte dayanılmaz bir duygusallıkla heyecan verici, katmanlı bir çiçek kokusu oluştururlar. Koku, parfümcü Annick Menardo tarafından Yves Rocher için yaratıldı. Notlar: Şam gülü, yasemin grandiflorum, güneş notaları

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.