Bond No:9

Governors Island

4426541
4.700,00 TL + KDV
Adet:

Paylaş:
Ürün
Notaları
Üst Nota : Orta Nota : Alt Nota :
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ürün Özellikleri
  Cinsiyet
  :
  Erkek,Kadın
  Ana Nota
  :
  Tütsü
  Üst Notalar
  :
  Tütsü
  Orta Notalar
  :
  Ambroxan,Sedir Ağacı
  Alt Notalar
  :
  Musk,Vetiver
  Olfactif Grup
  :
  Oryantal
  Çıkış Yılı
  :
  2018
  Yaş Grubu
  :
  25 yaş üstü
  Yayılım
  :
  Ağır
  Kalıcılık
  :
  Kalıcı
  :
  Gece,Gündüz
  Mevsim
  :
  İlkbahar,Sonbahar,Kış,Yaz
  Bond No:9 - Governors Island UNISEKS Parfümü | Parfumevi.com.tr

  Hollandalı kaşifler New York ile ilk karşılaştıklarında, Manhattan'ı bir metrelik bir mesafeyle kaçırdılar, bunun yerine hikori, meşe ve kestane ağaçlarıyla dolu bir açık deniz adasına indiler. Çok geçmeden, yerel Lenape Kızılderilileri 172 dönümlük araziyi yenisine verdiler yerleşimciler - New York Eyaleti'nin resmi başlangıcını işaret ediyor. Ve sonra İngilizler devraldı ve bu küçük adayı kraliyet valilerinin ana üssü haline getirdi - yani Valiler Adası adını aldı. 21. yüzyıla hızlıca ilerleyin, Adanın büyük bir kısmı her Mayıs'tan Ekim'e kadar halka açık, Wall Street'ten sadece 10 dakikalık bir feribot yolculuğu ile inanılmaz derecede bozulmamış, bozulmamış yeşillik sunuyor.

  Ve Manhattan'ın dudak uçuklatan panoramik manzaralarını gözden kaçıramazsınız.

  Ada bugün sadece New York'un en hızlı kano, çelik halatla kayma, kaya tırmanışı ve piknik kaçamağı değil, aynı zamanda açık hava yaz galalarına da sahne oluyor. Şiir Festivali gibi; konukların tamamen beyaz giydiği lüks bir Dîner en Blanc ; gül şarabı temalı Pinkn katılımcıların pembe ve beyaz giyindiği ic şenliği; ve sineklik kıyafeti giymiş konukların 20'lerin kokteyllerini yudumlarken ve Charleston dansı yaptıkları ünlü Caz Çağı Çim Partisi.

  Elbette tüm bu galaların kokulu olması gerekiyor. Bond No. 9, en son parfumu olan Governors Island, 1 Haziran'da kasaya geliyor. Hipnotik, baştan çıkarıcı, bağımlılık yapan, tütsü dolu bu koku ilk bakışta eğlence aktiviteleriyle ünlü bir adayla çelişiyor gibi görünüyor. bisiklet yolları, piknikleri, uçurtma uçurma potansiyeli. Ancak Bond No. 9'da, günümüzde kokular için (ve aynı zamanda moda için) önemli bir yön olan bu temel uyumsuzluğu memnuniyetle karşılıyoruz. Ayrıca Governors Island'ın derin, büyülü cazibesi, kokusu, aslında adanın yoğun ormanlık alanlarının kokularını uyandırıyor.

  Sonuç olarak, bu tipik olarak kuru dönemlerde kullanılan türden, inatçı orman notalarının kurallara aykırı bir senfonisidir. Ancak burada, ılık, konsantre reçine tütsü ile başlayarak tüm bileşimi oluştururlar. Bu kısa süre sonra karanlık, ballı ambroks (amber rengini simüle eden) ve kuru, tütün benzeri sedir ağacından oluşan bir kalbe dönüşerek hale benzeri bir ışıltı yaratır. Temel notlar? Hayvan benzeri beyaz misk, muscenone (güçlendirici misk) ile birleştirilmiş ve o gevrek tropikal çimin yumuşak, kadınsı bir versiyonu olan vetiver. Toplam toplam, ilk başta kendisini erkeklerin kesinlikle seveceği bir erkek kokusu olarak sunsa da, garanti edebiliriz - kadınlar da bu hipnotik mayaya bayılacak ve kendilerininmiş gibi sahiplenecekler. Saf beyaz Governors Island şişesindeki denize uygun mavi ve altın renkli görseller, bir yanda Bond No. 9 jetonu, diğer yanda görülmesi gereken ada mekanlarının basılı isimleri - en azından Hammock Grove, mükemmel bir manzara sunan kırmızı hamakları. Özgürlük Heykeli.

  ÜST NOTLAR: Tütsü, Resinoid
  KALP NOTLAR: Ambroks, Beyaz Sedir Ağacı
  BAZ NOTLAR: Beyaz Misk, Ferminize Vetiver, Muscenone
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.