J.P. Gaultier - So Scandal!

Ürün Kodu: 1452415
3.474,49 TL
600 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava
Ürün Açıklaması
J.P. Gaultier - So Scandal! | parfumevi.com.tr
J.P. Gaultier - So Scandal! KADIN Parfümü | Parfumevi.com.tr

Bir daha bakmadan yanımdan geçti. Sadece smokin ceketindeki bir fırtına ve çıplak bacakları Dünyanın sonuna kadar takip edeceği sonsuz bir pusula gibi. Çok seksi. Yanından geçerken, cümlenin ortasında hepsinin durduğunu gördüm. Ağır çekimde bir şok. Çok skandal!
Uyanıkken eklediği sessiz türbülanstan biraz keyif alarak, çetesiyle olan masasına doğru yöneldi. Gösterinin devam edeceğine pişmanlık duymadan kararlı, tavrının sağduyu ya da çekingenliği yoktu. Bu kadın takıntı noktasına kadar hafızamda yaşıyor: Parfümü SoScandal! Jean Paul Gaultier tarafından.

Bir skandalın özü.
Portakal çiçeği o kadar parlak ki, Sambac yasemin o kadar zengin ve yumrulu o kadar pudralı: birinin yemin edebileceği bir üçlü beyaz çiçek melek gibi bir tatlılık getirecektir.
Ve bum! Duygusal olan her şeyin bombası!
Sulu ahududu, seksi alt tonlara sahip bir gurme serseri, tüm bedensel düğmelere basar. Basit bir afrodizyak, son derece erotik olan ölümcül bir silah.

Daphne Bugey ve Fabrice Pellegrin. Bu onların ilk tangoları değil.
"Özgürlük korkmamaktır" diyor.
Sanki suç ortağıyla birlikte yarattığı skandalı daha iyi tatmak için saatinin arkasına "carpe diem" kazınmış kendi sloganı var.

Çok hoş pileler, yuvarlak kalçalar ve minik bir bel, ayakları akimbo yukarı tarafı aşağıdadır. El yapımı bir skandal. Bu nesnenin içinden pembe bir öz, tehlikeli derecede karşı konulamaz bir meyvenin can suyu gibi akar. Tasarım, perdelik kumaş, bu şişe tüm gece boyunca ve hatta belki gündüz tatiline yazılması gereken bir hikayenin sahnesini hazırlıyor. Sorun ve rahatsız edici hisler garantilidir.

Büyük bir cru, yoğun ahududu rengi, neredeyse bordo.
Kadifemsi tonlar. Geceyi couture ile renklendiren bir renk için iki bölümden oluşan ses: SoScandal! Jean Paul Gaultier tarafından. Tamamen net ve kulağa şampanya mantarı patlaması gibi geliyor.

Üst Notalar
Orta Notalar
Alt Notalar
ÜST NOTALAR
ORTA NOTALAR
TEMEL NOTALAR
Similar - SOO SCANDINAVIA
Yükleniyor... Yükleniyor... Yükleniyor...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.