x

Kadın Cep Parfümleri

Kadın cep parfümleri, insanların kötü kokuları kamufle etmek, ilgi çekici etki uyandırmak ve kişisel bakımı tamamlamak için kullandıkları kozmetik ürünlerdir. Temelde bitki ve hayvansal özler, alkol ve su bulunduran parfümler dört farklı çeşit ile sunulur. Bu çeşitler Extrait de Parfum, Eau de Parfum, Eau de Toilette ve Eau de Cologne'dır.

Kadın Cep Parfüm Çeşitleri

Kadın cep parfüm çeşitleri, günlük hayatta çok sık kullanılan ürünlerdir. Her zevke ve bütçeye hitap edebilecek koku ve fiyatta parfüm bulunmaktadır. Parfümler temelde kadın ve erkek parfümleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Kadın parfümü, kadınlara özel olan bu ürün bayanlar için yapılmış güzel kokulu bir çeşit sıvıdır. Kadınların her daim kullandığı parfüm, insanları özellikle erkekleri mest eden güzel koku olanları kadınlar için olmazsa olmazlardır. Kadın parfümü dünyanın en güzel kokularından biri olmakla beraber tüm kadınların fazlaca kullanıp dışarı çıktığı zaman çok uzaklardan dahi kokuyu almanızı sağlamaktadır. Kadın parfümü sadece kadınlara özgü olan erkek parfümlerden çok farklı bir şekilde kokan özel kokulu ürünlerdir. Kadın cep parfüm çeşitleri seçerken cilt üzerinde denenmelidir ve kağıttaki koku değil, ciltteki etki baz alınarak seçim yapılmalıdır. Çünkü parfümler cilt kokusu ile birleşerek cilt ısısı ile beraber koku değiştirir, kişinin taşıyacağı koku şişedeki değil cildindeki halidir. Parfüm kişi üzerinde en az 2 saat durmalı ve kullanıcı kokuların cildindeki değişimini gözlemledikten sonra seçim yapmalıdır. Parfüm seçerken kokuların arasında kahve koklamak yanlıştır. Kahve koku reseptörlerini bloke edeceğinden, sonrasında alınacak kokuların doğru algılanması mümkün olmaz. Burnunuz yorulduğunda temiz hava alarak burnu dinlendirmeniz yeterlidir. Parfüm seçimi için en doğru zaman, henüz burnun yorulmadığı sabah saatleridir.

Kadın Cep Parfüm Fiyatları

Kadın cep parfüm fiyatları üretici markalara, ürüne ve paket içerisindeki ürün miktarına göre farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Avon, Burberry, Carolina Herrera, Calvin Klein, Lancome, Christian Dior, Chanel, DKNY, Bvlgari, Gucci, Farmasi, Givenchy, Cacharel, Thierry Mugler, Paco gibi daha birçok üretici marka kaliteli parfümler üretmektedir. Onlarca parfüm markası arasında en çok tercih edilenler dünya markası olmakla beraber fiyatları da ona göre yüksek olmaktadır.

Teaser -
49,00 TL + KDV
Teaser -
49,00 TL + KDV
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.