x
Maison Francis Kurkdjian

A La Rose

4234042
3.397,16 TL + KDV
Adet:

Paylaş:
Ürün
Notaları
Üst Nota : Orta Nota : Alt Nota :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Kampanya
 • Ürün Özellikleri
  Cinsiyet
  :
  Kadın
  Olfactif Grup
  :
  Çiçeksi
  Çıkış Yılı
  :
  2014
  :
  Gündüz
  Mevsim
  :
  İlkbahar,Yaz
  Yaş Grubu
  :
  25 yaş üstü
  Ana Nota
  :
  Gül
  Üst Notalar
  :
  Bergamot,Portakal
  Orta Notalar
  :
  Gül,Gül (Bulgar),Manolya,Menekşe
  Alt Notalar
  :
  Musk,Sedir Ağacı
  Kalıcılık
  :
  Normal
  Yayılım
  :
  Orta

  Maison Francis Kurkdjian - A La Rose BAYAN Parfümü | Parfumevi.com.tr

  Maison Francis Kurkdjian'ın A La Rose, kadınlar için çiçeksi bir koku. 2014 yılında bir La Rose piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Francis Kurkdjian'dır. Üst notalar Calabria bergamotu ve California Orange; orta notalarda Bulgar Gülü, Grasse Gülü, Menekşe ve Manolya; temel notalar Sedir ve Misk'tir.

  Maison Francis Kurkdjian, sadece Japon pazarına gelen yeni kadın kokusunu sunuyor. Parfüm, iris, menekşe, yasemin ve vadi zambağı çiçekleriyle çerçevelenmiş güller de içeren kadın kokusu Feminin Pluriel'in ardından gelir. Yeni kokunun bileşimi Marie Antoinette’in gül sevgisinden ve Louise Elisabeth Vigée-Lebrun tarafından boyanmış Marie Antoinette A La Rose portresinden esinlenerek elinde bir gül tutuyor.

  Maison Francis Kurkdjian A La Rose, üst notalarda narenciye, bergamot, portakal ve limon karışımı ile özenle tazelenen iki çeşit gülden, Şam gülü ve mutlak Türk gülünden oluşur. Tozlu çiçek notaları bir buket gül ve kadifemsi menekşelerle birleştirilirken, alt notalar sedirin odunsu notalarına karakter kazandırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.