x
Escentric Molecules

Molecule 01 + Mandarin

4485887
2.779,77 TL + KDV
Adet:

Paylaş:
Ürün
Notaları
Üst Nota : Orta Nota : Alt Nota :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Kampanya
 • Ürün Özellikleri
  Cinsiyet
  :
  Erkek,Kadın
  Olfactif Grup
  :
  Narenciye
  Çıkış Yılı
  :
  2021
  :
  Gündüz
  Mevsim
  :
  İlkbahar,Yaz
  Yaş Grubu
  :
  25 yaş üstü
  Ana Nota
  :
  Portakal
  Kalıcılık
  :
  Normal
  Yayılım
  :
  Orta

  Escentric Molecules - Molecule 01 + Mandarin UNISEKS Parfümü | Parfumevi.com.tr

  Molecule 01 + Mandarin by Escentric Molecules, kadınlar ve erkekler için bir Narenciye kokusudur. Bu yeni bir koku. Molecule 01 + Mandarin 2021'de piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Geza Schoen'dir.

  “Mandarin, anında hit ile ilgilidir. O kadar canlı ki, o narenciye lezzetiyle deriden yayılıyor. Ama mandalinadan daha fazlası var, aynı zamanda çok meyvemsi ve aromatik. Bu güzel bir bileşen. Şeffaf olması, hızla yok olduğu anlamına gelir. Uzatmak için biraz fazladan gölgeleme ile rötuş yaptım, süper sulu olması için tatlandırıcılarda kullanılan bir mandalina bileşeni ekledim. Ardından, solmaya başladığında, Molecule 01 senkronize olur ve o cıvıl cıvıl tazelikle oynamak için sıcak, erojen bir his verir. Bu alışılmadık bir şey - Mandarin gibi bir üst nota içeriği ve Iso E Super gibi bir temel nota için, aralarında başka notalar olmadan bu şekilde çıplak dans etmek. Ve sonra mandalina neredeyse bitti ve Molecule 01'in yüksek sadeliği ile baş başa kaldınız.
  Molecule 01 + Mandarin'in sevdiğim yanı bu – iki kişilik bir dans olabilir ama hikaye baştan sona tamamen değişiyor.” Geza Schön

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.