Paco Rabanne

Pure XS

4286076
508,00 TL + KDV
Adet:

Paylaş:
Ürün
Notaları
Üst Nota : Orta Nota : Alt Nota :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Ürün Özellikleri
  Ana Nota
  :
  Likör,Vanilya
  Üst Notalar
  :
  Bergamot,Greyfurt,Kekik,Yeşil Notalar,Zencefil
  Orta Notalar
  :
  Deri,Elma,Likör,Tarçın,Vanilya
  Alt Notalar
  :
  Kaşmeran,Mür,Odunsu Notalar,Paçuli,Sedir Ağacı,Şeker
  Olfactif Grup
  :
  Aromatik Baharatlı
  Çıkış Yılı
  :
  2017
  Yaş Grubu
  :
  25 yaş üstü
  Yayılım
  :
  Orta
  Kalıcılık
  :
  Kalıcı
  Paco Rabanne - Pure XS ERKEK Parfümü | Parfumevi.com.tr

  Yeni koku Pure XS (Pure Excess), reklam kampanyasında fazlalık ve cinsiyet kelimelerinin benzerliğini vurguluyor, bu da 1993'teki orijinal Paco Rabanne XS sürümü için de geçerli.

  2017'de Pure XS, cinsiyet geri dönüşünü açıkladı, ya da daha çok erotizm.

  Kompozisyon, taze baharatlar ve ısıtmalı reçineler ve ahşapların oryantal bir kombinasyonu olarak ilan edildi. İki IFF parfümeri, Anne Flipo ve Caroline Dumur kokuyu geliştirdiler. Amaçları "arzuyla titreyen ve zevkle yanan cildin hissini" iletmekti. Bu “için için yanan titreme” fikri, parfümcüleri birbirleriyle zıt ve uyumlu iki anlaşmaya sahip bir kompozisyon elde etmeye yönlendirdi: iki karşıt aşırılık arasında yakalanan bir vücuttan vücuda. "Pure XS, soğuk ve sıcak, yumuşak ve yoğun arasında kalıcı bir giriş ve çıkış ile canlı, manyetik ve taze bir oryantaldir. Kenarda iki his, birbirlerine karşı fırçalama, çekme ve yankılama. İlk fazla: patlayıcı tazelik sırasında. bu ön sevişme, duyular çıldırır ve damak neredeyse buzlu zencefil ile aşırı dozda karıncalanır Sulu, lezzetli, ısırık indükleyici, afrodizyak.Kazan ikinci rüzgar: bitkisel öz ve ultra eril kekik yeşil kremsi. çifte kararsızlık: için yanan duygusallık Tarçın, keskin bir dokunuş ekler ve ağızları su yapar. Baharatlı bir günah! Ardından deri-likör-misk kıvrımları ile dolu derin, asil vanilya ile güç dalgalanması gelir. ve şekerle tozlanan mürünün nabız gibi sıcaklığına battı. Değiştirilmiş bir duruma girmek için aşırı ısınmış cildin hissi. Ve bir kez daha şımartmak için saf bir özlem.

  Kokunun yüzü Francisco Henriques'tir. zorluk çıkarmak iyon fotoğrafçısı Nathaniel Goldberg ve yönetmen: Johan Renck. Daha açık renkli şişe, koyu maviler ve siyah renklerle renklendirilen koleksiyonun tasarımını takip ediyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.