Ürün Yorumları
MODENA ROUGE
Bu koku ağır çiçeksi bir koku bana göre. Gerçekten kokladıkça aklıma kırmızı renk geliyor. Ben ağır kokuları seviyorum genel olarak bu kokuyuda çok sevdim. Trendyol üzerinden almıştım ilk similar parfüm alışımdı bunu tercih ettim. Sonbahara uygun ve aşırı kalıcı bir koku. Dolabıma sıktım bir iki hafta oldu hala kokuyor. İlk sıkıldığı gibi buram buram değil ama kokusu geliyor hala zaten bir daha da dolabıma sıkmadım :D yayılımıda çok yüksek ben çok beğendim. Orjinal kokusunu bilmediğim için benzerliği konusunda bir şey diyemeyeceğim. Ama kendisi başlı başına güzel bir koku olduğu için beş tam puan verdim. Burdan bir kere daha alışveriş yaptım dün verdim siparişi bugün elime ulaştı cidden çok hızlı kargo. Parfümevi kalitesi düştü yazanlar oluyordu yorumlarda ama bana gelen parfümlerden çok memnunum keşke tester yollarsanız yanında ona göre kokusunu beğendiğimiz parfümleri kör alış yapmadan alabilirdik güzel olurdu :) ablama da sipariş vermiştik o daha deneyimlemedi o denesin o parfüm içinde yorum atıcam. Almak isteyen insanlara yardımcı olmak için.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
22.10.2020
BORIS BEBE
Buradan aldığım 2. Parfüm oldu. Birincisini trendyoldan almıştım. Bebek kokusu gibi bir koku arıyordum. Aradığım gibi bebek pudraları, bebek ıslak mendiller gibi kokuyor gerçekten. Ama oldukça yumuşak ve tene yakın. Yorumlara bakınca ıslak mendil gibi diye yazılınca hüsrana uğrayacağım sandım. Ama gerçekten çok güzel kokuyormuş. Pudralı kremsi bir parfüm. Benim beklentimiz karşıladı. İlk başta alkol kokusu geldi hafif metalimsi bir kokuda geldi ama oturunca koku çok güzel oldu. Sanırım biraz daha demlenmesi gerek o hafif metalimsi kokunun gelmemesi için. Ama bir gün içinde geldi kargo parfümevinden alışveriş yapmaya devam edeceğim. Keşke tester da koysanız çok güzel olurdu :)
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
22.10.2020
PLEASENT INTRO
Hani böyle ipekyol mağazasına girersiniz de içerde ki difüzörden gelen koku sizi cezbeder ya Hah işte bu koku o koku. Orjinalinin de aynısı.
Saadet Çeçen
22.10.2020
HERMIT IXIR
Hani böyle orjinalini severek kullanırsınız da heryer siz gibi koksun istersiniz ama sıkmaya da kıyamazsınız ya.. Hah o zaman bunu alın, sağa sola arabanıza her yerlere sıkın. Orjinalinin aynısı çünkü.
Saadet Çeçen
22.10.2020
AMBIENE AROMA
Hani böyle sıkayım da buram buram parfüm parfüm kokayım dersiniz ya.. Hah, bu öyle gibi ama değil. Çünkü bu daha çok buram buram parfüm değil de temizlik kokusu yayıyor. Orjinalinin de aynısı
Saadet Çeçen
22.10.2020
ANGELITA
Hani böyle sıkayım da hafif çiçek çiçek kokayım bahar saçayım etrafa dersiniz ya.. Hah bu öyle bir koku değil işte. Bu daha çok yanık şeker, vanilya ve derinden gelen hafif bir papatya kokusuyla daha çok kadınsı bir koku. Orjinalinin de birebir aynısı.
Saadet Çeçen
22.10.2020
ANTICA OUD
Hani böyle buram buram reçine kokusu alayım, hafif çam gibi çam gibi koksun dersiniz de öyle bir koku arasınız ya, Hah, bu koku öyle değil işte. Bu daha çok Chopardın Wishi gibi kokan şekerli bir koku. Orjinalinin de birabir aynısı
Saadet Çeçen
22.10.2020
SUNDAY
Hani böyle kızgın kumlardan denize atlarsın da vücudundan yayılan buram buram güneş kremi kokusu etrafı sarar da içine bir ferahlık verir ya.. Hah, bu koku öyle değil işte. Bu daha çok gençliğimizin meşhur eczanelerde satılan Jaglerin hafif şekerli, çiçekli gibi kokan ağır Jaglerine benziyor daha çok. Ama orjinalini sevenler bunu da sevecektir, çünkü tıpkısının aynısı.
Saadet Çeçen
22.10.2020
TAMPA WHITE SUN
Evet biraz lime kokulu bir yaz kokteyli ile nivea güneş kremi kokusu karışımı. Duştan sonra bile kalıcı. Ama yoğun güneş kremi kokusu bekliyorsanız aradığınız koku bu değil
Saadet Çeçen
22.10.2020
ANTICA OUD
Şekerli bir koku. Kokuyu bilmeyenler için şöyle tarif edeyim, Chopardın Wish ine benziyor. Her siparişimde parfüm kültürümü geliştirmek amacıyla kokusunu tanımadığım parfümlerden en az 2 adet sipariş ediyorum. Parfümevinin birebir olduğuna inancım tam, daha önce aldığım parfümleri Beymene gidip kıyaslamıştım, artık gerek bile duymuyorum. Bu da onlardan biri.
Saadet Çeçen
22.10.2020
Toplam 9528 yorum görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.