Ürün Yorumları
DEEP PHILOSOPHY
Parfümün orijinalini kendim bir süre kullandım. Parfümlerin pahalılığından dolayı buradan tester almıştım koklar koklama aşırı derecede benzer buldum orijinaline. Parfüm kesinlikle unisex ben erkek olarak kullandım fakat kız kardeşime burdan hediye bir tane alıyorum. Kokunun teması tozlu incir ağacı. Bana yazın kullanılan güneş losyonlarını anımsatıyor Şöyke bir artısı var toz kokusu kışın kullanılabilir kılıyor parfümü, incir de yaZın Parfüm 4 mevsim kullanılabilir. Kör alış önermiyorum bazı kadınların beğenmediğini gördüm parfümü.
Enes Arslan
27.07.2021
MISS DIANA BOOM
Kokunun açılışı size şunu anımsatacak: Limonlu buz dondurma yiyorsunuz, dolgun ama sentetik turunç kokuyor. (15-20 dk) . Kokunun orta notaları: açılışın ardından çok taze bir çiçek buketinin üstüne pudra dökmüşsünüz gibi kokuyor ve koku bu temelde kalıyor. .- kesinlikle yaz kokusu, rahatlatıcı ve haz veren bir ferahlığı var, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Enes Arslan
27.07.2021
RED MOON CARTOON
yorumlara pek inanmazdım ama orijinalini bir bileğime bunu bir bileğime sıkıyorum bu daha iyi
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
26.07.2021
NIKITA PURMUSK
çiçeksi ve temiz bir koku. Orjinali de çok iyi bir performansa sahip değil ama orjinali ile benzerlik iyi olsa da performans yanından bile geçemez.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
26.07.2021
HERMIT IXIR
Benzerliği ve kalıcılığı orjinalini kullanan 3 kişi tarafından test edilmiştir. Tabiki beklentiniz de fiyat doğrultusunda olmalı ama fazladan 4-5 fısla arayı kapatır.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
26.07.2021
ROKA SCANIA
yüksek olasılıkla henüz esans dinlenmediği ve kullanımdan kaynaklı oksitlenme başlamadığı için ilk aldığım şişe ile bariz bir fark var daha sönük ve sentetik kokuyor. Şarap gibi dinlendirilip kullanılmalı.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
26.07.2021
PANTHERE SOHO
oud ıspahan ile oud fleur janrında enfes bir öd ağacı ve gül kokusu. Orjinali hakkında bir fikrim olmasa da kalıclık ve yayılım orta düzey diyebilirim. öd ağacı ve gül dengesi çok iyi oud ıspahan gibi boğulmuyorsunuz.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
26.07.2021
COMO 2
orjinali ile neredeyse aynı kalıcılık ve yayılımda. açılışı saymazsak benzerlik de baya başarılı tekrar alınır.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
26.07.2021
OUD MALI
Kış ve sonbaharda kullanım için çok uygun. Dior fahrenheit ve Dior homme intense parfümlerinin karışımı gibi açılışı sanki kuş burnu çayı gibi sonra belirttiğim parfümlerin harmanı olarak devam ediyor
Ramazan Barış
20.07.2021
ANGELO HAVANA
biraz tende kalan koku yayılımı zayıf
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
19.07.2021
Toplam 10408 yorum görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.