Ürün Yorumları
ZAIRE
Bence bu unisex bir koku, özellikle ilk sıkıldığında ve birkaç saat sonrasında bana hep erkek parfümlerini anımsattı.İyice oturunca biraz daha feminenleşti.Ancak bir erkek bunu çok rahat kullanabilir.Bunun dışında ağır bir koku değil, insanı rahatsız etmiyor.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
24.02.2021
GOULETTE
İlk kez sipariş veriyorum.Kokunun orijinalini ya da parfümevi versiyonunu bilmeden kör alış yaptım.Çok güzel bir koku,pişman olmadım aldığıma.Böyle insanı dinlendiren, mutluluk veren, güneşli günleri anımsatan bir yapısı var.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
24.02.2021
FRANCO RUJ
koku aynı mı bilmiyorum arkadaşım almıştı ve ona ağır geldiği için ben aldım.garip bir şekilde koku bana çok yakıştı belki esmer olduğum içindir.parfümü genellikle tepkilere göre değerlendiriyorum bunu sıkınca herkes soruyor ve çok kalıcı. esmerseniz kesinlikle tavsiye
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
23.02.2021
FRANCO LUNA
Bu kokuda bir çok şeyden birşeyler bulabilirsiniz...Tuscan Leather'ın kırmızı meyveler içeren derisi,More than Words'ün oudu ve içinde gül patchuli bileşimi ile tam bir performans canavarı.More than words ve tuscan leather sevenler beğenecektir.Kaliteli ve orjinaline fazlasıyla benzeyen bir çalışma olmuş.Kışlık koku arayanlar deneyebilirler.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
22.02.2021
TANZANIA KARACHI
Memo Irish Leather'ın yeşil çimen notası sizi rahatsız mı ediyor?Acı deri kokusunu sevmem mi diyorsunuz?Hem yumuşak deri olsun hem de çok güzel koksun mu diyorsunuz...İşte tam aradığınız parfümü buldunuz. Muhteşem bir yumuşak deri çalışması olmuş.Tıpkı bir sütlü nescafenin verdiği o yumuşak kahve hissiyatındaki gibi bir deri çalışması olmuş.Kadifemsi ve enfes güzellikte....Sizi bir Bentley'in içindeki deri kokusuna davet ediyor Kaff...Kışa uygun tam bir beyfendi kokusu.Benzerlik ve kalitesi muhteşem.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
22.02.2021
OPRAH MEGALOMAN
Parfüm ferah gibi olsa da çok kalıcı ve yoğun diyebilirim.Nane temalı parfümler ilk kullanımda fresh ve güzel hissiyat vermesine rağmen ürün uzun süreli kullanımlarda boğucu ve sıkıcı bir hal alabiliyor.Bu ürün de malesef böyle gibi.İlk kullanımda sizi çok cezbetse de uzun süreli kullanımlarda bayıcı olabilir. Ürün 4 mevsime de uygun ferah bir hissiyata sahip.Kalıcılık ve fresh koku arayanlar kullanabilirler.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
22.02.2021
PANTHERE KEMPINSKY AMBER
Bu parfüm şuana kadar parfüevi siparişlerimde kokladığım en kaliteli esans diyebilirim.Koku biraz kışlık ve ağır bir parfüm olmasına rağmen esans kalitesi mükemmel.Bu kadar doğal ve parfümün içeriğinin net olduğu başka esans hatırlamıyorum. Parfüme gelecek olursak tam bir tarçın,amber ve vanilya kombinasyonunun mükemmel birleşimi diyebilirim.Parfüm PDM Oajan'a benzese de ona göre çok daha net ve komplex kokuyor.Birşeye benzetmek gerekirse güzel bir kırmızı şarap diyebilirim.Çok çekici merak uyandırıcı.Bu kaliteli esans için teşekkürler pafümevi.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
22.02.2021
CRUSH CARIBBEAN ISLES
Bu parfümün yıllarca orjinalini kullandım.Orjinali oldukça hafif ve güzel bir parfüm.Ancak bu ürün orjinaline göre biraz yoğun kalıyor.O yüzden bu ürünü alıp %50 etil alkol ile seyreltince orjinaline max yakınlıkta oldu. Buradan alacaklara tavsiyem 100ml şişeniz varsa bu ürünü alıp üstüne etil alkol ekleyip 6 hafta bekletirseniz orinaline çok yakın bir parfüm elde etmiş olacaksınız. Parfümevi ekibine tavsiyem esans oranını yarıya düşürüp bu parfümü üretmeleri.Çünkü parfümün açılışındaki lime notası ilk başta gelmiş olsa da Hndistancevizi notası öylesine bir baskın hale geliyor ki bu biraz boğucu oluyor ama esans oranı düşünce herşey tam kararında olmakta.Bir de rom notasının çok az arttırılması parfümü çok daha başarılı yapacaktır.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
22.02.2021
CHRIS X
Ürün orjinaline oldukça yakın.Sadece ilk açlıştaki o baksın biber notası biraz daha arttırılabilir.Ama bunun dışında gerçekten de harika.Tarçın,biber,amber notalarının hakim olduğu tam bir beyfendi kokusu diyebilirim. Not : Gelen ürünü 6 hafta dinlendirip öyle kullanmanızı önemle tavsiye ederim.Koku tam anlamıyla oturup güzelleşiyor.Kalıcılık ve yayılım bekleyince artıyor.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
22.02.2021
ANGELITA
Original gibi, kalıcı ve net Angel kokusu!!!! Süper
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
22.02.2021
Toplam 9907 yorum görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.