Sipariş
 • İlk Siparişimi Nasıl Verebilirim?

  İlk siparişiniz sırasında ürünlerinizi belirledikten sonra, Fatura & Teslimat seçeneğinde Üye Bilgilerinizi doldurarak, siparişinizi tamamlayabilirsiniz veya ilk olarak Üye Ol Seçeneğinden, üyelik bilgilerinizi doldurup, alışverişinize başlayabilirsiniz.

 • Siparişimin onaylandığını nasıl anlayabilirim?

  Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-maili, kayıtlı cep telefonunuza da bilgi SMS'i gönderilir. Ayrıca, üye girişi yaparak “Hesabım” bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.

 • Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

  Kayıtlı kullanıcıların vermiş oldukları siparişleri ve durumlarını kontrol etme imkanları var. Bunu yapmak için, Hesabım > Sipariş Geçmişi sayfasını açın. Kargoya verilmiş siparişinizin durumunu görmek için; Siparişinizin kargo takip numarasını “Kargo Kodu” kolonunda bulun ve bu numarayı tıklayın. Siparişiniz kargoya verildiğinde Email adresinize ve kayıtlı cep telefonunuza "Kargo kodu" içeren bilgilendirme e-postası ve mesajı gönderilecektir.

 • Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

  Sipariş içerisinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Siparişinizin kargoya teslim edilmemesi halinde tamamen iptali sağlanabilir. Kargoya teslim edilen sipariş içerisindeki ürünleri tarafımıza iade edebilirsiniz.

 • Siparişimi hediye olarak verebilir/gönderebilir miyim?

  Mağazamızda farklı teslimat ve fatura adresi seçeneği sunulmaktadır. Teslimat adresi kısmına hediye alıcısının adını, adresini ve telefon numarasını yazmanız halinde ürünler belirtlilen adrese teslim edilecektir.

  Hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. 

 • Siparişim ne zaman kargoya verilir?

  Saat 3e kadar olan siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edliyor. Haftasonları ve resmi tatillerde kapalı olduğumuz için cuma 3ten sonra ve cumartesi pazar gelen siparişler ilk çalışma günü olan pazartesi günü akşam 7de toplu olarak kargo firmasına teslim edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.